Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  HledatHledat  Přihlášení  

 

 Adolf Hitler

Goto down 
+17
Weisthor
Tomb@
Güntsche
Uctívač z Javi
Dr.Martens
Mozkocuc-CZ
bobik
Werwolf
Tyr
Sparta
KalisnikWP
Leif
D.A.K.
tony666
MartenSS
Sven88
KmotrBP
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Uctívač z Javi
Yggdrasil
Yggdrasil
Uctívač z Javi


Poeet p?íspivku : 99
Registration date : 30. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime29/4/2007, 18:08

No dobře, pro suchary to dám do souvislosti:

Werwolf napsal:
P.S. autor příspěvku věří oficiální verzi holocaustu, jen tyto nesmyslné údaje někde vyčetl a zde je napsal, aby chytřejší jedinci je vyvrátili a autor příspěvku mohl klidně spát . . .

Uctívač z Javi napsal:
Autor tohoto příspěvku (který samozřejmě věří v Popravčí Plynové Komory Adolf Hitler - Stránka 6 290 ...)

Už chápeš ten trapný žert, kterým jsem navázal na Vlkodlakovu poznámku/strategii, jakou musí lidé v dnešní demokratické a svobodné společnosti používat, aby se mohli ptát na otázky, na které se nesmí ptát a přitom se vyhnuli zájmu cenzury a holocaustové inkvizice? Prohlásit na veřejnosti (což je i internet), že nevěříš v bohy holocaustového náboženství (tzn. PK a 6 milionů), je totiž dneska těžký hřích, za který se tvrdě pyká.

Máš tam kopii článku z židovského zdroje, kde se dobrých 20 let před vypuknutím 2.světové, pisatel obává o životy 6 milionů evropských židů a používá výraz Holocaust.
PS: Doufám, že nevadí tykání a ten "suchar". Adolf Hitler - Stránka 6 2826
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime29/4/2007, 19:07

kód:
No dobře, pro suchary to dám do souvislosti:

Werwolf napsal:
P.S. autor příspěvku věří oficiální verzi holocaustu, jen tyto nesmyslné údaje někde vyčetl a zde je napsal, aby chytřejší jedinci je vyvrátili a autor příspěvku mohl klidně spát . . .


Uctívač z Javi napsal:
Autor tohoto příspěvku (který samozřejmě věří v Popravčí Plynové Komory  ...)


Už chápeš ten trapný žert, kterým jsem navázal na Vlkodlakovu poznámku/strategii, jakou musí lidé v dnešní demokratické a svobodné společnosti používat, aby se mohli ptát na otázky, na které se nesmí ptát a přitom se vyhnuli zájmu cenzury a holocaustové inkvizice? Prohlásit na veřejnosti (což je i internet), že nevěříš v bohy holocaustového náboženství (tzn. PK a 6 milionů), je totiž dneska těžký hřích, za který se tvrdě pyká.

Máš tam kopii článku z židovského zdroje, kde se dobrých 20 let před vypuknutím 2.světové, pisatel obává o životy 6 milionů evropských židů a používá výraz Holocaust.
PS: Doufám, že nevadí tykání a ten "suchar".

Zdar Uctívači z Javy!
1)ano,dnešní společnost je demokratická a svobodná bez ironie.......svoboda bohužel znamená omezení a končí tam,kde začíná svoboda druhého........a většina rozhoduje a stanoví pravidla...a jedno z pravidel je,že popírat holocaust je trestné.....buď to přijmeš nebo se odstěhuj tam,kde to trestné není např. asie.....TO JE REALITA,SE KTEROU NEHNEŠ,TO JE JAKO BY SI CHTĚL V MUSLIMSKÝCH ZEMÍCH BOJOVAT PROTI ALLÁHOVI-víš co by Tě čekalo.........a to je jedna rovina
2)druhá rovina je,jestli holocaust byl nebo nebyl..........a jestli hitler byl hodnej strejda nebo ne................a zde máš současné vědecké poznání,kterému já věřím a ty ne...............a pak máš "články",kde někteří lidé tvrdí,že jsou čarodějnice,že viděli UFO a že třeba holocaust už předvídali v roce 19 a že je to všechno švindl
3)tykání mi nevadí......já ti také tykám......a suchar je v rámci diskuze....
Návrat nahoru Goto down
Uctívač z Javi
Yggdrasil
Yggdrasil
Uctívač z Javi


Poeet p?íspivku : 99
Registration date : 30. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime29/4/2007, 20:19

1.) Tam, kde je dogma a kde nemůžeš svobodně zpytovat HISTORICKOU událost, tam není v žádném případě demokracie, ale totalita a zájmy mocných. Nekalost. V téhleté konkrétní oblasti existuje z nějakého důvodu diktatura myšlení, kdy ti není povoleno vyslovit opačný názor. Nebo viděls někdy v televizi otevřenou diskusi mezi vědci revizními a oficiálními ohledně této otázky? O jakémkoliv jiném dějiném období se můžeš přít a je zde demokracie. Ohledně otázky Holocaustu tady MUSÍ být jediný názor, v tomhle demokracie nepanuje, proč?
Přirozeně, já to beru jako fakt, že mi někdo nařizuje co si mám myslet, ale neříkej mi (pokud nejšeš stoupenec diktatury), že ti tenhle fakt nevyloudí na rtech rezignovaný úsměv a nechápavé kroucení hlavy.
"Tyranie lidi učí, co si mají myslet, svobodný člověk se učí, jak má myslet".

2.) Proč to věřící v Holocaust musí pořád hnát do extrémů? Myslím to škatulkování. Pokud nevěříš, jseš automaticky nacista a snažíš se očistit Hitlera a židi se podle tebe měli za války jako v bavlnce. Pokud věříš, jseš náš člověk a přirozeně hodný chlapec.

Já jsem tu válku nezažil. Rád se dívám zpět na dějiny a pokud to jde tak do hloubky. Moje mysl je otevřená a proto se snažím vyslechnout obě strany a srovnám jejich verze události. A když mi z toho vyjde, že jediné, co podporuje "vyhlazovací" teorii jsou výpovědi uvězněných a ponížených lidí pochopitelně po právu nesnášejících své trýznitele, je možné, že existence PK patří mezi ostatní konspirační teorie jako je třeba to tvé oblíbené UFO.
Návrat nahoru Goto down
Sparta

Sparta


Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 19. 02. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime30/4/2007, 11:17

Teda musím přiznat, že už mě ty vaše "žvásty" tady dost nudí. To už se nedá ani číst. Navíc nic z toho. Obě strany si stojí na svém a tu druhou nepřesvědčí a pouze se tu taháte a slovíčkaříte.. Dost trapné...
Návrat nahoru Goto down
Weisthor

Weisthor


Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 26. 11. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: pro Bobika II   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime30/4/2007, 12:03

Asi takhle... je jasné, že ty si budeš stát za oficiální verzí a já za revizionistickou. Doporučuji ti podrobně prostudovat i tu revizionistickou.
Já sám jsem před lety věřil tomu co ty, leta studuji historii II.sv. války, přečetl jsem nespočet knih(oficiálních histotiků), čim více jsem je četl, tim více mi to nesedělo, prostě spousta rozporů. Díky internetu jsem měl možnost konfrontace faktů a ejhle začalo mi to dávat větší smysl a rozhled.
Zásadně přistupuji k historii komparativní metodou, což znamená u mne porovnávat historické udalosti z maximálního množství zdrojů(tedy z obou stran), cílem bádají je porovnávat, analyzovat a teprve pak si dělat závěry...
Kupříkladu, když jsem četl Leuchterovu zprávu, byl jsem překvapen, jak fakta z ním podpořila moje předběžné závěry, vyplívající z mých analýz officiální historografie. Ovšem že v případě Leuchterovi zprávy jsem byl v některých jejích částech skeptický, některé závěry autora byly poněkud nedotažené a nesprávně interpretované. Po přečtení Rudolfovi zprávy jsem byl mile překvapen, perfektním analytickým přístupem autora, který vypovída o jeho odborných kvalitách. Jeho práce zahrnuje několik části, technickou, historickou a chemickou(tá je pro mne stěžejní). Ikdyž jak sám Rudolf píše o tom, že k vyvrácení oficiální verze stačí technická a historická část, tak chemická část je je jen potvrzením nalezených důkazů.
Technická část logickým a hlavně faktickým způsobem dokládá důkazy o nemožnosti plynování, tak jak je nám v současnosti oficiálně předkládaná.
Spousta čtenářů jistě vynechá fyzikálně-chemickou část(pro nechemika je "nudná"), ale pro mne jako chemika je velmi zajímavá a hlavně jí mochu brát jako důkaz, neb chápu o co jde. Chemická část je naprosto vinikající práce z hlediska fyzikální chemie.
Závěrem ti chci doporučit k přečtení hlavně zprávu Germana Rudolfa, je sice obsáhlá, má přes 300 stran,ale jde o poutavé čtení. Dřív než popřípadě odmítneš číst tuto zprávu,jen proto, že jde o revizionistickou práci, tak se zamysli jestli chceš patřit mezi ty, kteří tyto práce odsuzují před tím, než si je přečtou.
Zprávu stáhneš např. zde: http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download/comment.php?dlid=71&ENGINEsessID=d2b99c89e59b9ef330013ef81703765b
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime30/4/2007, 20:24

Že ten švindelkaust pořát řešíte,jak psal Sparta uvízlo to na mrtvým bodě,jeden druhýho nepřesvědčíte.
A k tý Luchterově správě nedá mi to ,abych nezmínil že podle Pejzáčů byly mrtvoly v Osvětimy páleny ve spalovacích jamách 6m hlubokých.Jenže někdo si něják nevšiml že Osvětim je postavená na bažině a hloubka spodní vody tam je 2.m pod povrchem!!Takže jestly Němci dokázali pálit mrtvoly pod vodou tak to byli géniové Adolf Hitler - Stránka 6 2374
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 00:30

kód:
1)Zdar Weisthore,klobouk dolů před Tvými kultivovanými příspěvky....nejprve jsem si dal Wervolfa jako přesnídávku....proto zdržení...a ještě příspěvek odpovědi Tobě píši podruhé....zasekl se mi počítač....ale nelituji toho.......tak rychle k argumentům
ad2 zde musím diagnostikovat slepotu,protože jestliže pošleš lidi na NUCENÉ PRÁCE s tím,že už předem víš,že za drastických podmínek tam nezanedbatelný počet zahyne,tak je jasné,že smyslem těch prací není práce,ale LIKVIDACE a popírat toto může jenom blázen.......jinak je pravda,že o plynových komorách v tom protokolu není zmínka....skrývá se to za různými pojmy,ale dokázat to nelze........a jiná věc je,pokud budeš tvrdit,že ten protokol je podvrh.....s tím argumentačně nic nenadělám...
ad3 zde používáš nesrovnatelné,když něco řeknu já,nemá to tu váhu,jako když to řekne DIKTÁTOR ZFANATIZOVANÉMU DAVU.....noc dlouhých nožů,křišťálová noc...s židovskými pogromy-rozumíš?.....a jestli si myslíš,že Hitler byl jen šprýmař,který to s ovládnutím světa nemyslel vážně,válku rozpoutal taky ze vtipu,žertoval o vyhlazení méněcenných a nemyslel to vážně,pak jsi nepolepšitelný naivka
ad4 zde trpíš trošku ztrátou soudnosti...židé nebyly zbaveni svých práv podle tehdejších zákonů,ale pomocí zvůle a teroru......FILOZOFICKY ŘEČENO NEMŮŽEŠ LIDI ZBAVIT PRÁV,PROTOŽE PRÁVO JE NEDĚLITELNÉ A NEZCIZITELNÉ.....lze pouze práva násilím potlačit

a co se týče dnešní svobody projevu.....ano je omezena tím,že nesmíš na veřejnosti křičet heil hitler a popírat holocaust...........a to je vše,takže to s tou nesvobodou trošku přeháníš......a to že tady uvádíš nějaké pochybnosti na odborné úrovni a nevěříš číslu 6oooooo,to trestné není,neboj se......na svůj názor právo máš a dokonce v soukromí si můžeš myslet,co chceš i na zdi mít adolfa,když Tě bere....to není osobní,to je jen příklad

a ještě s tím logickým vyústěním.....to jsi nepochopil....to není žádná politika,ale LOGIKA......jestliže je něco méněcenné,je mi to podřízené a můžu si s tím dělat co chci....je to v mé moci.....a mohu to mučit,rozsekat,dát do plynové komory.....to je ta logika........čili degradace představuje předstupeň k libovůli zahrnující i moc likvidovat.....a to se stalo s židy v německu za hitlera......nejprve byly zbaveni práv......pak nuceni k otrocké práci.......no a když už pro ně nebylo místo ani potraviny,tak plyn...a to je ta neúprosná logika moci

Asi takhle... je jasné, že ty si budeš stát za oficiální verzí a já za revizionistickou. Doporučuji ti podrobně prostudovat i tu revizionistickou.
Já sám jsem před lety věřil tomu co ty, leta studuji historii II.sv. války, přečetl jsem nespočet knih(oficiálních histotiků), čim více jsem je četl, tim více mi to nesedělo, prostě spousta rozporů. Díky internetu jsem měl možnost konfrontace faktů a ejhle začalo mi to dávat větší smysl a rozhled.
Zásadně přistupuji k historii komparativní metodou, což znamená u mne porovnávat historické udalosti z maximálního množství zdrojů(tedy z obou stran), cílem bádají je porovnávat, analyzovat a teprve pak si dělat závěry...
Kupříkladu, když jsem četl Leuchterovu zprávu, byl jsem překvapen, jak fakta z ním podpořila moje předběžné závěry, vyplívající z mých analýz officiální historografie. Ovšem že v případě Leuchterovi zprávy jsem byl v některých jejích částech skeptický, některé závěry autora byly poněkud nedotažené a nesprávně interpretované. Po přečtení Rudolfovi zprávy jsem byl mile překvapen, perfektním analytickým přístupem autora, který vypovída o jeho odborných kvalitách. Jeho práce zahrnuje několik části, technickou, historickou a chemickou(tá je pro mne stěžejní). Ikdyž jak sám Rudolf píše o tom, že k vyvrácení oficiální verze stačí technická a historická část, tak chemická část je je jen potvrzením nalezených důkazů.
Technická část logickým a hlavně faktickým způsobem dokládá důkazy o nemožnosti plynování, tak jak je nám v současnosti oficiálně předkládaná.
Spousta čtenářů jistě vynechá fyzikálně-chemickou část(pro nechemika je "nudná"), ale pro mne jako chemika je velmi zajímavá a hlavně jí mochu brát jako důkaz, neb chápu o co jde. Chemická část je naprosto vinikající práce z hlediska fyzikální chemie.
Závěrem ti chci doporučit k přečtení hlavně zprávu Germana Rudolfa, je sice obsáhlá, má přes 300 stran,ale jde o poutavé čtení. Dřív než popřípadě odmítneš číst tuto zprávu,jen proto, že jde o revizionistickou práci, tak se zamysli jestli chceš patřit mezi ty, kteří tyto práce odsuzují před tím, než si je přečtou.

Zdar Weisthore,ale TADY jsi zklamal a neuspěl.............místo ODPOVĚDÍ na mé argumenty na mě vytahuješ článek.......buď poctivý a uznej,že v některých tezích prostě ujíždíš.........tady přeci nejde o jednoduché byly komory nebyly ,ale o pojetí člověka,svobody a politiky.........a světa celku a zde máš trhliny........

ps.jinak neboj,článek snad přelouskám
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 00:53

kód:
kód:
1.) Tam, kde je dogma a kde nemůžeš svobodně zpytovat HISTORICKOU událost, tam není v žádném případě demokracie, ale totalita a zájmy mocných. Nekalost. V téhleté konkrétní oblasti existuje z nějakého důvodu diktatura myšlení, kdy ti není povoleno vyslovit opačný názor. Nebo viděls někdy v televizi otevřenou diskusi mezi vědci revizními a oficiálními ohledně této otázky? O jakémkoliv jiném dějiném období se můžeš přít a je zde demokracie. Ohledně otázky Holocaustu tady MUSÍ být jediný názor, v tomhle demokracie nepanuje, proč?
Přirozeně, já to beru jako fakt, že mi někdo nařizuje co si mám myslet, ale neříkej mi (pokud nejšeš stoupenec diktatury), že ti tenhle fakt nevyloudí na rtech rezignovaný úsměv a nechápavé kroucení hlavy.
"Tyranie lidi učí, co si mají myslet, svobodný člověk se učí, jak má myslet".

2.) Proč to věřící v Holocaust musí pořád hnát do extrémů? Myslím to škatulkování. Pokud nevěříš, jseš automaticky nacista a snažíš se očistit Hitlera a židi se podle tebe měli za války jako v bavlnce. Pokud věříš, jseš náš člověk a přirozeně hodný chlapec.

Já jsem tu válku nezažil. Rád se dívám zpět na dějiny a pokud to jde tak do hloubky. Moje mysl je otevřená a proto se snažím vyslechnout obě strany a srovnám jejich verze události. A když mi z toho vyjde, že jediné, co podporuje "vyhlazovací" teorii jsou výpovědi uvězněných a ponížených lidí pochopitelně po právu nesnášejících své trýznitele, je možné, že existence PK patří mezi ostatní konspirační teorie jako je třeba to tvé oblíbené UFO.
_________________

Zdar Uctívači z Javy.Pravda,přestal jsi mluvit jako mimozemšťan a soukáš tady jako pavouk nějaké argumenty. Vemu jeden Tvůj jediný,jestliže jsem ho pochopil,zkrátka tvrdíš,že DNEŠNÍ demokracie je tyranie.Doufám,že chápeš obsah slova tyranie a položím Ti jednoduchou otázku,jestliže je pravda,že dnes je tyranie,tak mi řekni,kdy v historii tyranie nebyla?Za Stalina,za Hitlera,za Habsburků či ve středověku?


A odpověď na tuto otázku drtí Tvé argumenty v prach:DNES A TADY JE NEJVÍCE SVOBODY ZA PĚT TISÍC LET EXISTENCE LIDSKÉ CIVILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 01:07

kód:

Že ten švindelkaust pořát řešíte,jak psal Sparta uvízlo to na mrtvým bodě,jeden druhýho nepřesvědčíte.
A k tý Luchterově správě nedá mi to ,abych nezmínil že podle Pejzáčů byly mrtvoly v Osvětimy páleny ve spalovacích jamách 6m hlubokých.Jenže někdo si něják nevšiml že Osvětim je postavená na bažině a hloubka spodní vody tam je 2.m pod povrchem!!Takže jestly Němci dokázali pálit mrtvoly pod vodou tak to byli géniové 

Zdar Daku,mýlíš se,že diskuze uvízla na mrtvém bodě,pravdou je,že Vaše argumenty dostávají na prdel jako árijská rasa u Stalingradu!!!!!

ps. zkus nějaké obecnější argumenty a ne nepřehledné technické nesmysly a emoční výbuchy
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 03:37

No tak jsem se pobavil ha ha ha .Na tohle nemám žaludek.Divím se Weisthorovi a Uctívačovi že se s tebou ještě vůbec baví.Ty seš prostě těžkej filozof(většina filozofů spáchala sebevraždu ,nechceš je následovat Adolf Hitler - Stránka 6 2374 ) fakta nebereš vážně,takže já ti už nemám co říct.
Ps:nevým o jakým emocionálním výbuchu mluvíš,až příjde tak se těch pičí a kurev co napíšu nedopočítáš Adolf Hitler - Stránka 6 4 Jo a vysvětli mi teda jak hoří mrtvola pod vodou,jestly teda myslíš tohle.Jo a taky teda nevým jaký technický nesmysli máš na mysly???Já tam píšu o díře v zemy co je na tom technickýho??To se veme lopata a udělá se díra v zemi.Kdyby jsi nevěděl jak na to tak řekni napíšu ti PM. Adolf Hitler - Stránka 6 2374
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 12:01

kód:
No tak jsem se pobavil ha ha ha .Na tohle nemám žaludek.Divím se Weisthorovi a Uctívačovi že se s tebou ještě vůbec baví.Ty seš prostě těžkej filozof(většina filozofů spáchala sebevraždu ,nechceš je následovat  ) fakta nebereš vážně,takže já ti už nemám co říct.
Ps:nevým o jakým emocionálním výbuchu mluvíš,až příjde tak se těch pičí a kurev co napíšu nedopočítáš  Jo a vysvětli mi teda jak hoří mrtvola pod vodou,jestly teda myslíš tohle.Jo a taky teda nevým jaký technický nesmysli máš na mysly???Já tam píšu o díře v zemy co je na tom technickýho??To se veme lopata a udělá se díra v zemi.Kdyby jsi nevěděl jak na to tak řekni napíšu ti PM.

1)Zdar Daku,že si se pobavil,je přece dobře.....i to je cíl diskuze
2)většina filozofů sebevraždu nespáchala-to je blud
3)fakta?od Tebe jsem neslyšel žádný,kromě toho ,že existuješ a že v mládí si býval pěkné číslo.......mohu Tě ubezpečit,že jsi i teď
4)to emocionální jsi nepochopil,tvý emocionálno a iracionálno jsou "pejzatí",zde zkrátka ujíždíš
5)a s těmi technickými detaily to také nechápeš.........to byla výzva,aby jsi definoval obecné Tvé teze,které by představovaly souvisleji Tvůj názor.......zatím se tady prezentuješ jako pomatenec,který tvrdí takovou mozaiku nesouvislých názorů,že to vypadá jak německý eintopf......a nikdo se v tom nemůže vyznat,natož pochopit

ps.kdyby si nechtěl diskutovat,říkám upřímně,že by mě to mrzelo
Návrat nahoru Goto down
Uctívač z Javi
Yggdrasil
Yggdrasil
Uctívač z Javi


Poeet p?íspivku : 99
Registration date : 30. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 17:09

bobik napsal:
Zdar Uctívači z Javy.Pravda,přestal jsi mluvit jako mimozemšťan a soukáš tady jako pavouk nějaké argumenty. Vemu jeden Tvůj jediný,jestliže jsem ho pochopil,zkrátka tvrdíš,že DNEŠNÍ demokracie je tyranie.Doufám,že chápeš obsah slova tyranie a položím Ti jednoduchou otázku,jestliže je pravda,že dnes je tyranie,tak mi řekni,kdy v historii tyranie nebyla?Za Stalina,za Hitlera,za Habsburků či ve středověku?


A odpověď na tuto otázku drtí Tvé argumenty v prach:DNES A TADY JE NEJVÍCE SVOBODY ZA PĚT TISÍC LET EXISTENCE LIDSKÉ CIVILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem z tebe v rozpacích. Ze začátku ses jevil jako seriózní člověk, který nerad sahá k internetovým siláckým nadávkám. Ale vidím, že jakmile jseš zahnán do kouta, jseš agresívní, "žereš nácky k snídani", vynášíš soudy, "drtíš argumenty" a já nevím co ještě. Zůstaň v klidu, chlape. Adolf Hitler - Stránka 6 4
Nepochopil jsi to přesně. Česká (nebo evropská) demokracie je iluze v oblasti, o které se celou dobu bavíme - Holocaust. (To samozřejmě mimo jiné - stíhání člověka za písničky, oblečení, názory..., ale zůstaňme jenom u Zakázaného tématu.) V tomhle směru je tady tuhá diktatura, kterou nedokážeš nijak popřít ani vyvrátit a tímto jsem si stoprocentně jistý, proto píšu, že to zkrátka NEDOKÁŽEŠ, a nikdo jiný z věřících! Od tohoto se odvíjí fakt, že je v současnosti demokracie v Evropě nahnilá a není skutečná. A jakmile se někdo z mocných tvůrců zákonů začne přes média ohánět slovy "svoboda", "demokracie", pustě ideologicky žvatlá.

kód:
A odpověď na tuto otázku drtí Tvé argumenty v prach:DNES A TADY JE NEJVÍCE SVOBODY ZA PĚT TISÍC LET EXISTENCE LIDSKÉ CIVILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsi antisociální pesimista? Skutečně nepovažuješ žádnou civilizaci nebo organizované společenství lidstva v dějinách za netyranské?

PS: Odpověď na tvou PM, kterou samozřejmě bez tvého souhlasu nezveřejním, ale nevidím důvod ji řešit tajně.

První revizní výzkumník - člen francouzského hnutí odporu Paul Rassinier, vězeň z Buchenwaldu a Dory. Židovští revizní výzkumníci Josef Gideon Burg, David Cole nebo Havit Schieber, někteří vězni koncentráků atd., atd.
Co se týče Hitlera, chápu ho jako imperialistu, nepřítele mého národa, ale zase schopného vůdce jeho národa.
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 18:34

kód:
kód:
bobik napsal:
Zdar Uctívači z Javy.Pravda,přestal jsi mluvit jako mimozemšťan a soukáš tady jako pavouk nějaké argumenty. Vemu jeden Tvůj jediný,jestliže jsem ho pochopil,zkrátka tvrdíš,že DNEŠNÍ demokracie je tyranie.Doufám,že chápeš obsah slova tyranie a položím Ti jednoduchou otázku,jestliže je pravda,že dnes je tyranie,tak mi řekni,kdy v historii tyranie nebyla?Za Stalina,za Hitlera,za Habsburků či ve středověku?


A odpověď na tuto otázku drtí Tvé argumenty v prach:DNES A TADY JE NEJVÍCE SVOBODY ZA PĚT TISÍC LET EXISTENCE LIDSKÉ CIVILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jsem z tebe v rozpacích. Ze začátku ses jevil jako seriózní člověk, který nerad sahá k internetovým siláckým nadávkám. Ale vidím, že jakmile jseš zahnán do kouta, jseš agresívní, "žereš nácky k snídani", vynášíš soudy, "drtíš argumenty" a já nevím co ještě. Zůstaň v klidu, chlape. 
Nepochopil jsi to přesně. Česká (nebo evropská) demokracie je iluze v oblasti, o které se celou dobu bavíme - Holocaust. (To samozřejmě mimo jiné - stíhání člověka za písničky, oblečení, názory..., ale zůstaňme jenom u Zakázaného tématu.) V tomhle směru je tady tuhá diktatura, kterou nedokážeš nijak popřít ani vyvrátit a tímto jsem si stoprocentně jistý, proto píšu, že to zkrátka NEDOKÁŽEŠ, a nikdo jiný z věřících! Od tohoto se odvíjí fakt, že je v současnosti demokracie v Evropě nahnilá a není skutečná. A jakmile se někdo z mocných tvůrců zákonů začne přes média ohánět slovy "svoboda", "demokracie", pustě ideologicky žvatlá.

kód:
A odpověď na tuto otázku drtí Tvé argumenty v prach:DNES A TADY JE NEJVÍCE SVOBODY ZA PĚT TISÍC LET EXISTENCE LIDSKÉ CIVILIZACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jsi antisociální pesimista? Skutečně nepovažuješ žádnou civilizaci nebo organizované společenství lidstva v dějinách za netyranské?

PS: Odpověď na tvou PM, kterou samozřejmě bez tvého souhlasu nezveřejním, ale nevidím důvod ji řešit tajně.

První revizní výzkumník - člen francouzského hnutí odporu Paul Rassinier, vězeň z Buchenwaldu a Dory. Židovští revizní výzkumníci Josef Gideon Burg, David Cole nebo Havit Schieber, někteří vězni koncentráků atd., atd.
Co se týče Hitlera, chápu ho jako imperialistu, nepřítele mého národa, ale zase schopného vůdce jeho národa

Zdar Uctívači z Javy,děkuji za reakci.
1)Je mi líto,že se Tě dotklo mé vtipkování,to mělo jen oživit diskuzi.....bohužel vy mladí máte nezdravou tendenci ve všem přehánět...slovo drtit argumenty mi nepřijde vůbec urážlivé,slovo
nácek je nadávka a to jsem nikde nepoužil a neustále zdůrazňuji,že
Vaše názory respektuji,ale nesouhlasím......nadávky jsem nepoužil......
v koutě nejsem a v klidu jsem.......útočím jen na argumenty v normální diskuzi a pokud si přečteš poctivě mé příspěky,držím úroveň,jaká tu
do té doby v polemikách nebyla.......to jen k mé obraně
2)bohužel zřejmě nechápeš pojem SVOBODA,je to omezení,nikoliv anarchie a omezeni NENÍ nesvoboda........a proti tomu filozoficky nenajdeš argument-obávám se
3)"současná demokracie není skutečná,ale nahnilá"-tady zase nechápeš pojem demokracie,to že je zakázáno zpochybňovat holocaust Z TOHO NEVYPLÝVÁ,ŽE NENÍ DEMOKRACIE,DEMOKRACIE JE DEFINOVÁNA JINAK
4) "Jsi antisociální pesimista? Skutečně nepovažuješ žádnou civilizaci nebo organizované společenství lidstva v dějinách za netyranské?"-ZDE uhýbáš před odpovědí otázkou,řekni upřímně,které období dějin bylo LEPŠÍ Z POHLEDU SVOBODY NEŽ TADY A TEĎ......obávám se,že takové období nenajdeš
5)"hitler byl schopný vojevůdce"-no já nevím,já myslel,že válku PROHRÁL!!
Návrat nahoru Goto down
Uctívač z Javi
Yggdrasil
Yggdrasil
Uctívač z Javi


Poeet p?íspivku : 99
Registration date : 30. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 19:04

1.) Nadávku použij na toho kdo nadává tobě, to není žádný problém, tak to má být, ale...

Např.
kód:
Zdar Uctívači z Javy.Pravda, přestal jsi mluvit jako mimozemšťan a soukáš tady jako pavouk nějaké argumenty.

Nevidím tam žádný žlutý ksicht, který by vyjadřoval tvoji náladu, abych se podle toho mohl zařídit. Ale i kdyby tam bylo milion smějících se ksichtíků, cítil bych i tak z tohoto spojení nádech arogance a nadřazenosti. Mohl bych pokračovat dál, ale necháme to.

2.), 3.) Demokratický světonázor údajně hlásá toleranci k různorodým POLITICKÝM a BADATELSKÝM názorům, což v současnosti nefunguje. (tečka)

4.) Mám své favorizované historické období. Ty by ses zeptal jaké, já bych ti odpověděl, ty bys namítal, já bych vysvětloval a skončili bysme až jako dva staří dědečkové, klepající zkroucenými prsty do klávesnice. To se nestane. Adolf Hitler - Stránka 6 41

5.) "Vojevůdce" jsem nenapsal. Adolf Hitler - Stránka 6 6

Končím, odcházím. Možná budem pokračovat někdy jindy, až bude zase nálada a chuť.
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 19:24

kód:
1.) Nadávku použij na toho kdo nadává tobě, to není žádný problém, tak to má být, ale...

Např. kód:
Zdar Uctívači z Javy.Pravda, přestal jsi mluvit jako mimozemšťan a soukáš tady jako pavouk nějaké argumenty.


Nevidím tam žádný žlutý ksicht, který by vyjadřoval tvoji náladu, abych se podle toho mohl zařídit. Ale i kdyby tam bylo milion smějících se ksichtíků, cítil bych i tak z tohoto spojení nádech arogance a nadřazenosti. Mohl bych pokračovat dál, ale necháme to.

2.), 3.) Demokratický světonázor údajně hlásá toleranci k různorodým POLITICKÝM a BADATELSKÝM názorům, což v současnosti nefunguje. (tečka)

4.) Mám své favorizované historické období. Ty by ses zeptal jaké, já bych ti odpověděl, ty bys namítal, já bych vysvětloval a skončili bysme až jako dva staří dědečkové, klepající zkroucenými prsty do klávesnice. To se nestane. 

5.) "Vojevůdce" jsem nenapsal. 

Končím, odcházím. Možná budem pokračovat někdy jindy, až bude zase nálada a chuť.

1)ten nádech arogance mě mrzí....ale byl maximálně k názorům
2)3)hlásá toleranci k různým názorům,POUZE OMEZUJE TY NÁZORY,KTERÉ OMEZUJÍ NEBO POŠKOZUJÍ SVOBODU DRUHÝCH a Ty to zaboha nechceš chápat
4)tady si neodpověděl,protože odpověď není
5)a tady se vykrucuješ,NAPSAL SI VŮDCE A VOJEVŮDCE JE TOTÉŽ,POŘÁD ZŮSTÁVÁ,ŽE BYL SCHOPNÝ VŮDCE,ALE VÁLKU PROHRÁL.......chraň národ před takovými "vůdci"
6) s Tvou chutí nic nenadělám.......
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 21:44

bobik napsal:
kód:
International jewish council
International council of jewish parlamentarists a mnoho dalších.
Nevidím ve svém příspěvku nic o tom, že těch nejvyšších je mnoho, nýbrž že podobných orgánů je mnoho.
Já nelžu, 3,2 milionu uznal International jewish council, tudíž lžou oni, nikoliv já.
A omílat něco ohledně pití (alkoholu) či drog rozpustných v tekutinách je naprostá ubohost, neboť jsem abstinent a drogy zásadně odmítám.

A odpovědi na Uctívačův příspěvek ses vyhnul dost neobratně.

1)International jewish council-a to je co?????????nic jsi neobjasnil.....navíc používáš informace,které nevíš a teprve hledáš a nic.......
2)"já nelžu"......11oooooo je z toho protokolu ve Wannseene.....a to je historický dokument a proti tomu stavíš nějakej "koncil"-to nemyslíš snad ani vážně.......
3)to o těch prášcích byl VTIP a zároveň metafora toho,že se mi zdá,že mluvíš z cesty
4)já myslím,že uctívači jsem dal co proto......až začne mluvit souvisle a rozumně na určité úrovni,jsem schopen odpovídat......na jeho příspěvek nejsem schopen

1. Proč bych ti měl vysvětlovat, co je IJC zač? Však si to můžeš najít sám.
Ano, neznám tyto věci nazpaměť, nepotřebuji to.
2. 11 000 000? Myslím, žes zapomněl na jeden z hlavních důsledků perzekuce a války . . . MIGRACE. Věřím, že toto slovo ti něco říká. Nebo snad myslíš, že všichni židé zůstávali na území Říše nebo přilehlých oblastí i po přijetí Norimberských rasových zákonů? A jak tedy myslíš, že se objevilo tolik židů v Americe a Palestíně?
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime1/5/2007, 22:39

kód:
1. Proč bych ti měl vysvětlovat, co je IJC zač? Však si to můžeš najít sám.
Ano, neznám tyto věci nazpaměť, nepotřebuji to.
2. 11 000 000? Myslím, žes zapomněl na jeden z hlavních důsledků perzekuce a války . . . MIGRACE. Věřím, že toto slovo ti něco říká. Nebo snad myslíš, že všichni židé zůstávali na území Říše nebo přilehlých oblastí i po přijetí Norimberských rasových zákonů? A jak tedy myslíš, že se objevilo tolik židů v Americe a Palestíně?

1)Ne,teď mi nerozumíš.............do diskuze je potřeba pojmy vysvětlit a ne říct budlikybudliky a předpokládat,že druhý chápe a HLAVNĚ CO BY Z TVÉHO POJMU VYPLÝVALO,JAKÝ ARGUMENT CHCEŠ TÍMTO POJMEM PODEPŘÍT?????????????????????
2)Wervolfe to číslo 11000000 je z OFICIÁLNÍHO HISTORICKÉHO DOKUMENTU PROTOKOL Z WANNSEE,KTERÝ VYPRACOVALY SAMY NACISTIČTÍ POHLAVÁŘI-HEIDRICH,EICHMAN A S TÍM ASI NEHNEŠ....ZEPTEJ SE WEISTHORA!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime2/5/2007, 16:34

bobik napsal:
kód:
1. Proč bych ti měl vysvětlovat, co je IJC zač? Však si to můžeš najít sám.
Ano, neznám tyto věci nazpaměť, nepotřebuji to.
2. 11 000 000? Myslím, žes zapomněl na jeden z hlavních důsledků perzekuce a války . . . MIGRACE. Věřím, že toto slovo ti něco říká. Nebo snad myslíš, že všichni židé zůstávali na území Říše nebo přilehlých oblastí i po přijetí Norimberských rasových zákonů? A jak tedy myslíš, že se objevilo tolik židů v Americe a Palestíně?

1)Ne,teď mi nerozumíš.............do diskuze je potřeba pojmy vysvětlit a ne říct budlikybudliky a předpokládat,že druhý chápe a HLAVNĚ CO BY Z TVÉHO POJMU VYPLÝVALO,JAKÝ ARGUMENT CHCEŠ TÍMTO POJMEM PODEPŘÍT?????????????????????
2)Wervolfe to číslo 11000000 je z OFICIÁLNÍHO HISTORICKÉHO DOKUMENTU PROTOKOL Z WANNSEE,KTERÝ VYPRACOVALY SAMY NACISTIČTÍ POHLAVÁŘI-HEIDRICH,EICHMAN A S TÍM ASI NEHNEŠ....ZEPTEJ SE WEISTHORA!!!!!!!!!!

1. Tím chci podepřít důvěryhodnost zdroje, jež uvádí číslo 3,2 milionů. Proč by židovský orgán udával menší číslo, než bylo doopravdy, když všichni ostatní toto číslo zveličují?
2.Neříkám, že to číslo je falešné, ale ty si snad myslíš, že počet židů v Evropě zůstával pořád stejný? Že žádný z nich neutekl ze svých domovů?
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime2/5/2007, 17:38

kód:
1. Tím chci podepřít důvěryhodnost zdroje, jež uvádí číslo 3,2 milionů. Proč by židovský orgán udával menší číslo, než bylo doopravdy, když všichni ostatní toto číslo zveličují?
2.Neříkám, že to číslo je falešné, ale ty si snad myslíš, že počet židů v Evropě zůstával pořád stejný? Že žádný z nich neutekl ze svých domovů
?

1)3,2 miliónů se týká čeho?A nezlob se,ale židovský orgán je nějaké občanské sdružení a ty většinou plácají kraviny......to nejsou odborníci
2)jestliže to číslo 11000000 je pravé a to se vztahuje k roku 1942,tedy kolik židů bylo v dosahu německé moci,pak padá Tvůj argument,že by alespoň TEORETICKY-MATEMATICKY nebyl možný počet obětí holocaustu 6000000,protože pak číselně to vychází.
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime2/5/2007, 18:15

bobik napsal:
kód:
1. Tím chci podepřít důvěryhodnost zdroje, jež uvádí číslo 3,2 milionů. Proč by židovský orgán udával menší číslo, než bylo doopravdy, když všichni ostatní toto číslo zveličují?
2.Neříkám, že to číslo je falešné, ale ty si snad myslíš, že počet židů v Evropě zůstával pořád stejný? Že žádný z nich neutekl ze svých domovů
?

1)3,2 miliónů se týká čeho?A nezlob se,ale židovský orgán je nějaké občanské sdružení a ty většinou plácají kraviny......to nejsou odborníci
2)jestliže to číslo 11000000 je pravé a to se vztahuje k roku 1942,tedy kolik židů bylo v dosahu německé moci,pak padá Tvůj argument,že by alespoň TEORETICKY-MATEMATICKY nebyl možný počet obětí holocaustu 6000000,protože pak číselně to vychází.

A ty přesně víš, jak Němci přišli na číslo 11 000 000?
1. Číslo mohlo být velice staré a mohlo se vztahovat klidně i k roku 1935 a my bychom o tom neměli ani tušení. Tudíž v roce 1942 mohlo být židů v Evropě o mnoho méně.
2. Je možné, že toto číslo bylo tehdejšími NS záměrně zveličeno, aby se ještě více zdůraznila jejich hrozba pro společnost.
Vše výše uvedené jsou JEN moje spekulace, přiznávám. Nicméně, si nejsem jist, zda můžeš tyto spekulace nebrat v úvahu.
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime2/5/2007, 20:22

kód:
A ty přesně víš, jak Němci přišli na číslo 11 000 000?
1. Číslo mohlo být velice staré a mohlo se vztahovat klidně i k roku 1935 a my bychom o tom neměli ani tušení. Tudíž v roce 1942 mohlo být židů v Evropě o mnoho méně.
2. Je možné, že toto číslo bylo tehdejšími NS záměrně zveličeno, aby se ještě více zdůraznila jejich hrozba pro společnost.
Vše výše uvedené jsou JEN moje spekulace, přiznávám. Nicméně, si nejsem jist, zda můžeš tyto spekulace nebrat v úvahu.

1)ne ,nemohlo,to bylo aktuální sčítání a věř,že si s tím němci se svojí důsledností dali práci,zde máš znova ten protokol:

Pro toto konečné řešení židovské otázky v Evropě přichází v úvahu asi 11 miliónů Židů. Početní stav Židů v jednotlivých zemích je tento:

Země Počet
A.
Stará říše 131 800
Východní Marka [Rakousko] 43 700
Východní území 420 000
Generální gouvernement 2 284 000
Bialystok 400 000
Protektorát Čechy a Morava 74 200
Estonsko bez Židů
Lotyšsko 3500
Litva 34 000
Belgie 43 000
Dánsko 5600
Francie - obsazené území 165 000
Francie - neobsazené území 700 000
Řecko 69 600
Holandsko 160 800
Norsko 1300
B.
Bulharsko 48 000
Anglie 330 000
Finsko 2300
Irsko 4000
Itálie včetně Sardinie 58 000
Albánie 200
Chorvatsko 40 000
Portugalsko 3 000
Rumunsko včetně Besarábie 342 000
Švédsko 8 000
Švýcarsko 18 000
Srbsko 10 000
Slovensko 88 000
Španělsko 6 000
Turecko (evropská část) 55 000
Maďarsko 742 800
SSSR 5 000 000
--- Ukrajina 2 994 684
--- Bělorusko (bez Bialystoku) 446 484
celkem přes 11 000 000

čili z toho vyplývá alespoň TEORETICKÁ možnost holocaustu na 6000000,přičemž z toho v plynu skončila jen část,zpočátku byli židé stříleni,spousta umřela hlady a na nemoce

2)byl rok 1942,už to nebylo potřeba zveličovat,byla válka,navíc akce konečné řešení židů byla dělána tajně,takže věřím,že část německé veřejnosti nevěděla a část jen tušila.......
Návrat nahoru Goto down
Leif

Leif


Poeet p?íspivku : 2598
Age : 38
Localisation : Sudeten
Registration date : 17. 10. 06

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime2/5/2007, 22:45

Hochu, nečekej, že o tomhle stebou bude někdo diskutovat. Pokud tady někdo z nás vyřjne nějaký argument proti tzv. židovskému holokaustu, půjdou po něm ACAB jako slepice po flusu! Což už samozřejmě o něčem vypovídá!!
Návrat nahoru Goto down
http://www.sexualgerassel.blog.cz
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime3/5/2007, 01:11

kód:
Hochu, nečekej, že o tomhle stebou bude někdo diskutovat. Pokud tady někdo z nás vyřjne nějaký argument proti tzv. židovskému holokaustu, půjdou po něm ACAB jako slepice po flusu! Což už samozřejmě o něčem vypovídá!!

Musíš být obratný řečník,Leife,umět říci svůj názor a zároveň neupadnout do sraček.Vzpomeň na Kopernika a Galilea!Kvůli odborné diskuzi určitě ne,ale nesmíš to přehnat!

ps.to nevypovídá o ničem,co je zakázané,nemusí být ještě správné a pravdivé
Návrat nahoru Goto down
Sigerich

Sigerich


Poeet p?íspivku : 23
Age : 81
Localisation : Sudety
Registration date : 03. 05. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime3/5/2007, 16:55

Ale většinou tomu tak bývá, obvzlášť pokud kvůli tomu začnou zavírat lidi, v tomto případě i vědecké pracovníky a historiky! Co jsem si o tom zjistil, tak oni odpůrci tzv. systémové verze, nejsou žádní blbí skinhedi!
Víc už račipsát nebudu!
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime3/5/2007, 19:56

kód:
Ale většinou tomu tak bývá, obvzlášť pokud kvůli tomu začnou zavírat lidi, v tomto případě i vědecké pracovníky a historiky! Co jsem si o tom zjistil, tak oni odpůrci tzv. systémové verze, nejsou žádní blbí skinhedi!
Víc už račipsát nebudu!

Jen se neboj,jelikož nejsi vědecký pracovník nebo historik,tak Tě nezavřou.Jen piš směle dál!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Adolf Hitler - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Adolf Hitler   Adolf Hitler - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Adolf Hitler
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na: