Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  HledatHledat  Přihlášení  

 

 Německá muzika

Goto down 
+13
KalisnikWP
ernest
podochranouSS
rocky
Totenmond
BliSS88
Leif
Tomb@
Von Lerenstein
D.A.K.
Werwolf
Mozkocuc-CZ
Czech WP
17 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Czech WP

Czech WP


Poeet p?íspivku : 186
Age : 44
Registration date : 28. 12. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime10/2/2007, 15:13

Tak co se vám líbí z německa? Diskuze o německé scéně a hudbě ...
Já začnu s Weisse Wölfe, jsou fakt dost dobrý. Má to grády. Miluju rychlou muziku. Böhse Onkelz jsou taky dost dobrý. Atd.
Návrat nahoru Goto down
Mozkocuc-CZ

Mozkocuc-CZ


Poeet p?íspivku : 488
Localisation : Ostrau
Registration date : 26. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime10/2/2007, 21:20

Stahlgewitter tahle kapela je naprosto skvělá a hned po ní zmíněný Weisse wolf(hlavně píseň ruhm und ehre)
Návrat nahoru Goto down
Czech WP

Czech WP


Poeet p?íspivku : 186
Age : 44
Registration date : 28. 12. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime10/2/2007, 21:26

Jo, pravda. A co Spreegeschwader? Dobrej poslech ...
Návrat nahoru Goto down
Mozkocuc-CZ

Mozkocuc-CZ


Poeet p?íspivku : 488
Localisation : Ostrau
Registration date : 26. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime10/2/2007, 21:41

Czech WP napsal:
Jo, pravda. A co Spreegeschwader? Dobrej poslech ...
Neznám, snad brzy napravím. Zrovna poslouchám Gestapo
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime11/2/2007, 20:11

Landser - naprostá jednička.
Sturmwehr - jasná dvojka.
Dále mám rád SS Strumführer, Störkraft, Jewthanasia.
Nemohu opomenout Německé pochodové písně z dob GDR Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime12/2/2007, 01:00

Landser
Freikorps
Stromschlag
Nordwind
Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
Von Lerenstein

Von Lerenstein


Poeet p?íspivku : 122
Localisation : Köln
Registration date : 04. 12. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime12/2/2007, 19:09

Landser, Race Riot, Rammstein a Kategorie C

doufám, že se berou i non-NS kapely Německá muzika 4
Návrat nahoru Goto down
Tomb@

Tomb@


Poeet p?íspivku : 166
Age : 39
Localisation : Matka měst
Registration date : 01. 01. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime15/2/2007, 14:10

Landser, Stahlgewitter, Endstufe, Freikorbs, Kaftschlag, Störkaft, Weisse Wolfe, Nahkampf, Gestapo, Macht und Ehre, Body Checks, HKL, Oidoxie, Sturmwehr.......v Německu je z čeho vybírat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ihr.org
Leif

Leif


Poeet p?íspivku : 2598
Age : 38
Localisation : Sudeten
Registration date : 17. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime21/2/2007, 16:00

Landser, Kraftschlag, Weisse Wolfe, Kategori C, Gestapo!!

Ich mag Adolf und sein Reich, alle .uden sind mir gleich!! Německá muzika 4
Návrat nahoru Goto down
http://www.sexualgerassel.blog.cz
BliSS88

BliSS88


Poeet p?íspivku : 699
Registration date : 25. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime9/3/2007, 20:01

Leif napsal:
Landser, Kraftschlag, Weisse Wolfe, Kategori C, Gestapo!!

Ich mag Adolf und sein Reich, alle .uden sind mir gleich!! Německá muzika 4
jojo..Leif je velice stedrym sponzorem...:D:D
Návrat nahoru Goto down
Totenmond

Totenmond


Poeet p?íspivku : 291
Localisation : Ostrau
Registration date : 20. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime13/3/2007, 19:30

Kdybych tady mel napsat vsechny moje oblibene nem.kapely,tak si na ne stejne na vsechny nevzpomenu.Ted ale hodne posloucham Kategorii C-Hungrige Wolfe v aute,to se dobre potom jede Německá muzika 2163 Německá muzika 2163 Německá muzika 2163
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime18/3/2007, 17:56

Poslechněte si Landser - Danzig, Breslau und Stettin a od 1:30 se zpívá něco o Češích a polácích a balení kufrů, ale nerozumím tomu zcela dobře. Tudíž prosím ty, jež umí německy perfektně, aby si to poslechli a napsali mi, co že tam Landser o nás zpívá, díky
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime19/3/2007, 01:18

Werwolf napsal:
Poslechněte si Landser - Danzig, Breslau und Stettin a od 1:30 se zpívá něco o Češích a polácích a balení kufrů, ale nerozumím tomu zcela dobře. Tudíž prosím ty, jež umí německy perfektně, aby si to poslechli a napsali mi, co že tam Landser o nás zpívá, díky

Hele nejsou třeba dvě verze já to mám na albu Landser-2002. - The Early Years Benefit a taky to je na Landser-1998-Proberaum 1987 - 1997 a oboje mají délko okolo 1:10 cca.A a je to příšerná kvalita nějáká jejich prvotina asi rozumím tak každý 10 slovo. Německá muzika 157
Návrat nahoru Goto down
Czech WP

Czech WP


Poeet p?íspivku : 186
Age : 44
Registration date : 28. 12. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime19/3/2007, 04:30

Tak si to přelož, já to komentovat nebudu:
Danzig, Breslau und Stettin

Ich weiß nicht was soll Bydgoszcz heißen, und Szczecin kann ich nicht begreifen, Walbrzych kann ich nicht aussprechen, bei Wroclaw muß ich mich erbrechen.

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin!

Was auch immer kommen mag! Ich weiß genau, es naht der Tag, da ziehen wir mit Fackelschein in unser altes Danzig ein!

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin!

Für Russen, Tschechen und Polacken heißt's dann endlich "Koffer packen" - gebt heraus, was ihr gestohlen und dann soll euch der Teufel holen!

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie BERLIN!
Návrat nahoru Goto down
rocky




Poeet p?íspivku : 235
Localisation : America
Registration date : 23. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime19/3/2007, 22:31

LEIBSTANDARTE - Adolf Hitler
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime21/3/2007, 08:38

Já mám z Německé hudby jenom Landser, a ani to se mi nelíbí.. Holt nejraději mám Czech music...
Německá muzika 2904 Německá muzika 2904 Německá muzika 2904
Návrat nahoru Goto down
ernest

ernest


Poeet p?íspivku : 149
Registration date : 28. 01. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime22/3/2007, 01:00

Rammstein dodst dobrý Německá muzika 2887 Německá muzika 2904 Německá muzika 2887 Německá muzika 2904
Návrat nahoru Goto down
ernest

ernest


Poeet p?íspivku : 149
Registration date : 28. 01. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime22/3/2007, 01:01

jo Eva a Vašek a pepík zimůj taky dobrý Německá muzika 2938
Návrat nahoru Goto down
ernest

ernest


Poeet p?íspivku : 149
Registration date : 28. 01. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime22/3/2007, 01:02

a to nový cigánský Hip Hop to je nářez potřebovaly by pořádně nařezat špinavci Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582 Německá muzika 1582
Návrat nahoru Goto down
Totenmond

Totenmond


Poeet p?íspivku : 291
Localisation : Ostrau
Registration date : 20. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime24/3/2007, 17:01

podochranouSS napsal:
Já mám z Německé hudby jenom Landser, a ani to se mi nelíbí.. Holt nejraději mám Czech music...
Německá muzika 2904 Německá muzika 2904 Německá muzika 2904
Ja Landser taky moc nemusim,jen par pisnicek,ale je spousta vybornych kapel v Nemecku,ktere jsou perfektni a tech jsou desitky Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime26/3/2007, 21:35

Totenmond napsal:
podochranouSS napsal:
Já mám z Německé hudby jenom Landser, a ani to se mi nelíbí.. Holt nejraději mám Czech music...
Německá muzika 2904 Německá muzika 2904 Německá muzika 2904
Ja Landser taky moc nemusim,jen par pisnicek,ale je spousta vybornych kapel v Nemecku,ktere jsou perfektni a tech jsou desitky Schwarz-weiss-rot

Třeba Antagonist Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
Mozkocuc-CZ

Mozkocuc-CZ


Poeet p?íspivku : 488
Localisation : Ostrau
Registration date : 26. 10. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime1/4/2007, 13:18

Czech WP napsal:
Tak si to přelož, já to komentovat nebudu:
Danzig, Breslau und Stettin

Ich weiß nicht was soll Bydgoszcz heißen, und Szczecin kann ich nicht begreifen, Walbrzych kann ich nicht aussprechen, bei Wroclaw muß ich mich erbrechen.

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin!

Was auch immer kommen mag! Ich weiß genau, es naht der Tag, da ziehen wir mit Fackelschein in unser altes Danzig ein!

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin!

Für Russen, Tschechen und Polacken heißt's dann endlich "Koffer packen" - gebt heraus, was ihr gestohlen und dann soll euch der Teufel holen!

Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie Berlin! Danzig, Breslau und Stettin - sind deutsche Städte wie BERLIN!
Já bych překlad uvítal, jelikož německy neumím. Tak mi to prosím někdo přeložte a budto tu nechte nebo hodte na pm
Návrat nahoru Goto down
KalisnikWP

KalisnikWP


Poeet p?íspivku : 175
Localisation : Süd Mähren
Registration date : 25. 11. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime26/5/2007, 13:50

Nekcéte. Nejlepší je stejně janom Flippers a Vikinger... Německá muzika 3 Německá muzika 3 Německá muzika 3 Německá muzika 2904 Německá muzika 2887
Návrat nahoru Goto down
http://www.whiteman.6te.net
Florian Geyer

Florian Geyer


Poeet p?íspivku : 36
Age : 35
Localisation : Buda
Registration date : 08. 11. 06

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime21/6/2007, 14:40

Kampfzone, Landser, Stahlgewitter Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
Bílá Síla

Bílá Síla


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 13. 06. 07

Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime21/6/2007, 19:47

já ted zrovna noví album od Weisse Wolfe:*1056*:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Německá muzika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Německá muzika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na: