Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  HledatHledat  Přihlášení  

 

 Co zrovna posloucháte??

Goto down 
+49
Bílá Síla
HanzWP
kobra
Fenri
batrss
luke18
bobik
Admin
Spirit
vydraX
ernest
podochranouSS
Honza88
BliSS88
hevi88
FlaweWP
Sven88
zyklon
ACAB_Otik
Jakson
Maximum.Violence
KmotrBP
WotanWarrior
14words
Tomb@
Wolfmoon
Uctívač z Javi
Czech WP
blackbloc
Von Lerenstein
Werwolf
Tyr
D.A.K.
MilanMainsky
Ohtar14
Warhammer
Mozkocuc-CZ
Dr.Martens
rocky
Prostik
Totenmond
vena
Leif
Wonder
Klingenberg88
vverewolf
Hans.
people_shit
Temnee_svedomi...
53 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorZpráva
BliSS88

BliSS88


Poeet p?íspivku : 699
Registration date : 25. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime11/4/2007, 13:22

D.A.K. napsal:
ernest napsal:
Landa je taky dobrej Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2163

Ale jen hudebně jinak idiot Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 8
Naprosto souhlasim Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 125
Návrat nahoru Goto down
BliSS88

BliSS88


Poeet p?íspivku : 699
Registration date : 25. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime11/4/2007, 13:24

C88-Sláva vítězům Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904 shalala
Návrat nahoru Goto down
Admin




Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 09. 09. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime14/4/2007, 09:42

Ozzy Osbourne - Mr. Crowley
Návrat nahoru Goto down
http://radicalboys-brux.discutforum.com
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime14/4/2007, 18:13

Richard Wagner - Ride of the Valkyries Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
D.A.K.

D.A.K.


Poeet p?íspivku : 866
Localisation : Hochland
Registration date : 16. 11. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime14/4/2007, 18:16

BliSS napsal:
D.A.K. napsal:
KmotrWP napsal:
ja taky posloucham obcas i neco "normalnejsiho".... Napriklad docela dobry songy maji Nickelback,nebo treba cesky Chinaski. Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2163 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1097

No asi tak když to je v rádiu tak to tam klidně nechám(tím myslím ty klasický hity)ale že bych to musel mít doma na cd tak to ne.
Rock,Metal,RAC,NS,WP to je hudba mého srdce Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904

Jinak ted poslouchám nový Impérium_Triumph of the Will ,skvělý album fakt se předvedly Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2887
Tyy jo Ty jses proste MUJ clovek...Jako zatim vsechno co se tady na foru probiralo a cetla jsem si to,se vsim souhlasim a mam ten samej nazor..To jehezky...Znameni Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 18 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 18 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1206 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1206 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1206

To jsem rád že nejsem sám kdo je takhle úchilnej Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 3
Jinak ted poslouchám Adultery-Ohněm a mečem Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 91 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 246
Návrat nahoru Goto down
Spirit

Spirit


Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 01. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime15/4/2007, 10:54

Mozkocuc-CZ napsal:
Spirit napsal:
Mozkocuc-CZ napsal:
Spirit napsal:
Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904 Patria --- Dvojí tvář
Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 3

ÓÓÓóóó...Plnohodnotný příspěvek. Je tady víc takovejhle SPAMerů???
Co se hnedka čertíš? Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1

No tak sorry, ale smajl je dost pitomá reakce, nemyslíš? Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 8
Návrat nahoru Goto down
KmotrBP

KmotrBP


Poeet p?íspivku : 614
Localisation : Praha
Registration date : 20. 01. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime15/4/2007, 11:18

Skrewdriver-White rider Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2163
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime15/4/2007, 12:24

ancestors-rudolf hess Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime17/4/2007, 16:41

Beethoven Schwarz-weiss-rot
Možná jste si všimli, poslední dobou trošku ujíždím na vážné hudbě a mohu říci jedno . . . to je opravdová árijská hudba! Na tuto nejvyšší formu hudby nikdy nemohou méněcenní mít, což dokazuje i to, že opravdu žádný famózní skladatel vážné hudby, není např. černochem.
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime17/4/2007, 16:57

Werwolf napsal:
Beethoven Schwarz-weiss-rot
Možná jste si všimli, poslední dobou trošku ujíždím na vážné hudbě a mohu říci jedno . . . to je opravdová árijská hudba! Na tuto nejvyšší formu hudby nikdy nemohou méněcenní mít, což dokazuje i to, že opravdu žádný famózní skladatel vážné hudby, není např. černochem.
Mně se líbí od bethovenA egmont, slyšel jsem že se líbila Romanovi Elmarovi Ostružnému, tak jsem si ji stáhnul a zalíbila se mi taky.. Jinak se mi líbí Vltava os Smetany Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1359
Návrat nahoru Goto down
BliSS88

BliSS88


Poeet p?íspivku : 699
Registration date : 25. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime19/4/2007, 18:13

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 869 Amanda Lear-Give a bit of hmm to me Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 125 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2852 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2374 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2163
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 12:13

kód:
Beethoven 
Možná jste si všimli, poslední dobou trošku ujíždím na vážné hudbě a mohu říci jedno . . . to je opravdová árijská hudba! Na tuto nejvyšší formu hudby nikdy nemohou méněcenní mít, což dokazuje i to, že opravdu žádný famózní skladatel vážné hudby, není např. černochem
.

Wervolfe,tak Ty už i do umění pleteš pomatenou ideologii.Beethoven je Beethoven a černošský hráč na tam-tam je černošský hráč na tam tam.Nemáš měřítko,ty jen evropské měřítko vztahuješ na neevropské fenomény.Co je víc Švejk nebo senegalská poezie?Pro Tebe možná Švejk,ale to je všechno.Vzpamatuj se blouznivče a alespoň umění nech svobodné.Bez svobody v umění by nebyl ani Beethoven,kdyby musel skládat jen vojenské pochody a oslavy na vůdce.....jak to navrhoval tatíček Platón.....
Návrat nahoru Goto down
Tyr

Tyr


Poeet p?íspivku : 370
Age : 35
Localisation : Nordmähren
Registration date : 24. 09. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 12:18

Rahowa - In The Fires Of 1945 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2904 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 2163 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1097 Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
http://www.odpor.org/
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 14:43

bobik napsal:
kód:
Beethoven 
Možná jste si všimli, poslední dobou trošku ujíždím na vážné hudbě a mohu říci jedno . . . to je opravdová árijská hudba! Na tuto nejvyšší formu hudby nikdy nemohou méněcenní mít, což dokazuje i to, že opravdu žádný famózní skladatel vážné hudby, není např. černochem
.

Wervolfe,tak Ty už i do umění pleteš pomatenou ideologii.Beethoven je Beethoven a černošský hráč na tam-tam je černošský hráč na tam tam.Nemáš měřítko,ty jen evropské měřítko vztahuješ na neevropské fenomény.Co je víc Švejk nebo senegalská poezie?Pro Tebe možná Švejk,ale to je všechno.Vzpamatuj se blouznivče a alespoň umění nech svobodné.Bez svobody v umění by nebyl ani Beethoven,kdyby musel skládat jen vojenské pochody a oslavy na vůdce.....jak to navrhoval tatíček Platón.....

Musíš uznat, že složit symfonii, zkombinovat desítky nástrojů a to vše v jeden naprosto harmonický celek je opravdu umění. Bezhlavě bušit do kusu dřeva potáženém kůží či rapovat o drogách a sexuálních hrátkách je opravdu něco jiného. Dnes je tato hudba propagována záměrně, to je to, co mi vadí. Zatímco ten ubožák Gipsy je v televizi či novinách co chvíli, mnozí opravdoví umělci tam nejsou. A to jen proto, že NĚKOMU se to hodí. Velikáni jakými byl např. Beethoven či Wagner se jistě obrazejí v hrobě.
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 15:28

kód:
Musíš uznat, že složit symfonii, zkombinovat desítky nástrojů a to vše v jeden naprosto harmonický celek je opravdu umění. Bezhlavě bušit do kusu dřeva potáženém kůží či rapovat o drogách a sexuálních hrátkách je opravdu něco jiného. Dnes je tato hudba propagována záměrně, to je to, co mi vadí. Zatímco ten ubožák Gipsy je v televizi či novinách co chvíli, mnozí opravdoví umělci tam nejsou. A to jen proto, že NĚKOMU se to hodí. Velikáni jakými byl např. Beethoven či Wagner se jistě obrazejí v hrobě.

Wervolfe,nezlob se,ale máš v tom strašný maglajz.V těch pár větách si pomotal všechno dohromady.
1)složit symfonii,desítky nástrojů atd. to je dovednost řemesla,nikoliv umění.....to je jako by si tvrdil,že každá symfonie je kvalitní
2)"bezhlavě bušit do kusu dřeva"-tak to je vidět,že tomu vůbec nerozumíš.....základem černošské domorodé hudby je rytmus a je to rituál......oslava života stejně jako u nás slavení např. jara,tam-tamy mají také komunikační funkci v pralese
3)pak si sem zamíchal rap,který s domorodou africkou hudbou vůbec nesouvisí...........rap je hudební průmysl a ŘÍDÍ SE POPTÁVKOU,NO A TEĎ jede raper Gypsy......lidi si ho kupují a s tím nic nenaděláš,kupovat si ho nemusíš
4)a věř,že ti tvý velikáni se v hrobě neobracejí,těm je to jedno,k umění patří tolerance....ať si poslouchá každý co chce......
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 15:30

W.R.E.: cítím změnu
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 15:33

bobik napsal:
kód:
Musíš uznat, že složit symfonii, zkombinovat desítky nástrojů a to vše v jeden naprosto harmonický celek je opravdu umění. Bezhlavě bušit do kusu dřeva potáženém kůží či rapovat o drogách a sexuálních hrátkách je opravdu něco jiného. Dnes je tato hudba propagována záměrně, to je to, co mi vadí. Zatímco ten ubožák Gipsy je v televizi či novinách co chvíli, mnozí opravdoví umělci tam nejsou. A to jen proto, že NĚKOMU se to hodí. Velikáni jakými byl např. Beethoven či Wagner se jistě obrazejí v hrobě.

Wervolfe,nezlob se,ale máš v tom strašný maglajz.V těch pár větách si pomotal všechno dohromady.
1)složit symfonii,desítky nástrojů atd. to je dovednost řemesla,nikoliv umění.....to je jako by si tvrdil,že každá symfonie je kvalitní
2)"bezhlavě bušit do kusu dřeva"-tak to je vidět,že tomu vůbec nerozumíš.....základem černošské domorodé hudby je rytmus a je to rituál......oslava života stejně jako u nás slavení např. jara,tam-tamy mají také komunikační funkci v pralese
3)pak si sem zamíchal rap,který s domorodou africkou hudbou vůbec nesouvisí...........rap je hudební průmysl a ŘÍDÍ SE POPTÁVKOU,NO A TEĎ jede raper Gypsy......lidi si ho kupují a s tím nic nenaděláš,kupovat si ho nemusíš
4)a věř,že ti tvý velikáni se v hrobě neobracejí,těm je to jedno,k umění patří tolerance....ať si poslouchá každý co chce......
No nezlob se na mně, ale Vážná hudba je Evropskou, nechápu co má společnýho nějakej džipsy nebo jak to je s námi. Ať si hip hop poslouchaj tam u nich v Africe. Ale vadí mi, když se to tahá k nám a vnucuje způsobem, jako se to děje dneska. Nemohu si pomoct, ale musím se tedy werwolfa zastat! Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 599
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 15:36

Ano, ať si každý poslouchá, co chce. Ale nezdá se Ti, že je nám novodobá rádoby hudba podsouvána? Nenápadně, ale stále dokola.
Není to dovednost řemesla. Wagner, Smetana ani Beethoven se to nenaučili, oni se s tím talentem narodili! A nekvalitní symfonie není naprosto harmonická, tudíž jsem to, že by byly všechny úžasné, popřel již ve svém předešlém příspěvku.
Přiznávám, bouchání do bubínků od afrických domorodců opravdu ani trošku nerozumím. Ale komunikační dovednost není hudba, já píši o hudbě. Je jasné, že Beethoven nepsal své symfonie, aby měly komunikační funkci ve městech, nebo aby byly rituály.
RAP není záležitosti domorodců, ale vychází z toho! Vždyť RAP vymysleli černoši v Americe ve svých ghettech. Vznikl, jelikož na "afroameručany" působil vůiv jejich kořenů a vliv nového prostředí. Z obojího něco a máme RAP, jupíííí
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 16:49

kód:
No nezlob se na mně, ale Vážná hudba je Evropskou, nechápu co má společnýho nějakej džipsy nebo jak to je s námi. Ať si hip hop poslouchaj tam u nich v Africe. Ale vadí mi, když se to tahá k nám a vnucuje způsobem, jako se to děje dneska. Nemohu si pomoct, ale musím se tedy werwolfa zastat!

1)zdar podochranousi.....doufám,že jsem nezkomolil Tvé jméno
2)ano,vážná hudba je evropská a gipsy není vážná hudba
3)následujme další kroky: Gipsy je rap
4)rap je součásti hudebního průmyslu,ten se řídí poptávkou
5)rap je v módě nyní
6)nikdo Ti ho nevnucuje.......když nechceš,nekupuj,když nechceš neposlouchej......rádio můžeš přeladit či vypnout
7)Wervolfa jsem kritizoval,že míchá páté přes deváté
Návrat nahoru Goto down
Sven88

Sven88


Poeet p?íspivku : 1174
Age : 36
Localisation : Sverige/Uppsala
Registration date : 13. 02. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 16:53

bobik napsal:
kód:
No nezlob se na mně, ale Vážná hudba je Evropskou, nechápu co má společnýho nějakej džipsy nebo jak to je s námi. Ať si hip hop poslouchaj tam u nich v Africe. Ale vadí mi, když se to tahá k nám a vnucuje způsobem, jako se to děje dneska. Nemohu si pomoct, ale musím se tedy werwolfa zastat!

1)zdar podochranousi.....doufám,že jsem nezkomolil Tvé jméno
2)ano,vážná hudba je evropská a gipsy není vážná hudba
3)následujme další kroky: Gipsy je rap
4)rap je součásti hudebního průmyslu,ten se řídí poptávkou
5)rap je v módě nyní
6)nikdo Ti ho nevnucuje.......když nechceš,nekupuj,když nechceš neposlouchej......rádio můžeš přeladit či vypnout
7)Wervolfa jsem kritizoval,že míchá páté přes deváté
!podochranouSS!88 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 290
Návrat nahoru Goto down
http://www.banicek.cz/banik/tabulka.php
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 16:57

kód:
Ano, ať si každý poslouchá, co chce. Ale nezdá se Ti, že je nám novodobá rádoby hudba podsouvána? Nenápadně, ale stále dokola.
Není to dovednost řemesla. Wagner, Smetana ani Beethoven se to nenaučili, oni se s tím talentem narodili! A nekvalitní symfonie není naprosto harmonická, tudíž jsem to, že by byly všechny úžasné, popřel již ve svém předešlém příspěvku.
Přiznávám, bouchání do bubínků od afrických domorodců opravdu ani trošku nerozumím. Ale komunikační dovednost není hudba, já píši o hudbě. Je jasné, že Beethoven nepsal své symfonie, aby měly komunikační funkci ve městech, nebo aby byly rituály.
RAP není záležitosti domorodců, ale vychází z toho! Vždyť RAP vymysleli černoši v Americe ve svých ghettech. Vznikl, jelikož na "afroameručany" působil vůiv jejich kořenů a vliv nového prostředí. Z obojího něco a máme RAP, jupíííí

1)hudba Ti není podsouvána,to je většinový vkus,který vévodí hitparádám a nemusíš poslouchat ani kupovat
2)je rozdíl mezi řemeslem,uměleckou kvalitou a talentem.......utřiď si ty pojmy
3)o černošské hudbě raději nemluv.............nemáš ji rád a to stačí......neztrapňuj se zaujatostí,předsudky a neznalostí.....Prostě ji nemáš rád,neposloucháš a tečka.
Návrat nahoru Goto down
Werwolf

Werwolf


Poeet p?íspivku : 749
Localisation : Sudeten
Registration date : 27. 10. 06

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 17:04

Ty máš oproti mne velkou výhodu. Jsi mnohem sečtělejší a tudíž mé argumenty přebíjíš tím, že neznám přesné definice některých pojmů, nebo že pletu vše dohromady. Ano, pletu, jelikož vše souvisí se vším.
Ano, neznám, ale vím, že ty moc dobře chápeš, co chci říct. Nevíš jak na to reagovat, pročež ti vždy pomůžou mě neznámé poučky a definice Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 21
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime20/4/2007, 17:27

kód:
Ty máš oproti mne velkou výhodu. Jsi mnohem sečtělejší a tudíž mé argumenty přebíjíš tím, že neznám přesné definice některých pojmů, nebo že pletu vše dohromady. Ano, pletu, jelikož vše souvisí se vším.
Ano, neznám, ale vím, že ty moc dobře chápeš, co chci říct. Nevíš jak na to reagovat, pročež ti vždy pomůžou mě neznámé poučky a definice

1)Neboj,tak hrozné to není
2)používat přesné pojmy se naučíš,vždyť vem si něco i z těch diskuzí tak jako já
3)naučíš se rozlišovat mezi POCITY A MYŠLENÍM......TO ŽE NĚCO NEMÁŠ RÁD(černochy,rap,africkou kulturu) ještě nic neznamená.......např. že je to hned míň
4)a věř mi,tak jako ty mi v diskuzi snad zabrat nedal nikdo
Návrat nahoru Goto down
podochranouSS

podochranouSS


Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 13. 03. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime21/4/2007, 00:35

Máte pravdu, že firmám jde především o to, aby vidělali prachy, ale uvědomte si, že to, co je v dnešní době Americké, je "dobré" Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1001 Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 1001
Návrat nahoru Goto down
bobik




Poeet p?íspivku : 408
Registration date : 06. 04. 07

Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime21/4/2007, 11:15

kód:
Máte pravdu, že firmám jde především o to, aby vidělali prachy, ale uvědomte si, že to, co je v dnešní době Americké, je "dobré" 

Zdar Podochranousi........1)to že firmám jde o prachy,je snad dobře,ne?.....jinak by ekonomika nefungovala

2)když se Ti ekluje CELÁ Amerika(já si z ní vybírám jen to dobré,žít bych tam nechtěl,dokonce ani jako turista tam nemusím,mám radši Evropu),tak si kupuj třeba jen francouzské sýry a dívej se jen na francouzské filmy..............jinak rovnice americké=dobré neplatí,amerika má spoustu problémů a vad a nikdo to nepopírá.....alespoň z rozumných lidí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co zrovna posloucháte??   Co zrovna posloucháte?? - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co zrovna posloucháte??
Návrat nahoru 
Strana 15 z 20Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na: