Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  GalleryGallery  RegistraceRegistrace  Latest imagesLatest images  HledatHledat  Přihlášení  

 

 Německá muzika

Goto down 
+13
KalisnikWP
ernest
podochranouSS
rocky
Totenmond
BliSS88
Leif
Tomb@
Von Lerenstein
D.A.K.
Werwolf
Mozkocuc-CZ
Czech WP
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aylis




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 08. 03. 07

Německá muzika - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Potřebuju helfnout   Německá muzika - Stránka 2 Icon_minitime8/7/2007, 20:01

Zdarec lidi, o něco vás potřebuju poprosit Německá muzika - Stránka 2 34. Někdo kdo posloucháte Stahlgewitter... Napsal byste mi někdo tu předmluvu, nebo co to je, u písničky "Schwarz, rot, gelb und grün"... Já jsem to našla na netu až přímo od toho zpívanýho, od "Ihre Programme und Versprechungen sind längst schon einerlei" atd... Kdybyste mi někdo prosim napsal to před tim, tak mi moc pomůžete.Německá muzika - Stránka 2 22
Návrat nahoru Goto down
Mozkocuc-CZ

Mozkocuc-CZ


Poeet p?íspivku : 488
Localisation : Ostrau
Registration date : 26. 10. 06

Německá muzika - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika - Stránka 2 Icon_minitime11/7/2007, 11:37

Aylis napsal:
Zdarec lidi, o něco vás potřebuju poprosit Německá muzika - Stránka 2 34. Někdo kdo posloucháte Stahlgewitter... Napsal byste mi někdo tu předmluvu, nebo co to je, u písničky "Schwarz, rot, gelb und grün"... Já jsem to našla na netu až přímo od toho zpívanýho, od "Ihre Programme und Versprechungen sind längst schon einerlei" atd... Kdybyste mi někdo prosim napsal to před tim, tak mi moc pomůžete.Německá muzika - Stránka 2 22
V čem ti pomůžeme? Píšeš nějakou seminární práci o pravicovém extremismu? Německá muzika - Stránka 2 3
Návrat nahoru Goto down
stahlgewitter




Poeet p?íspivku : 3
Localisation : fourth reich
Registration date : 24. 08. 09

Německá muzika - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2009, 00:14

paradni deutsche musik je stahlgewitter....landser,kraftschlag to je jasny....pak je dobrej treba blitzkrieg,sleipnir,blue max,michael muller....je toho dost.....Schwarz-weiss-rot
Návrat nahoru Goto down
stahlgewitter




Poeet p?íspivku : 3
Localisation : fourth reich
Registration date : 24. 08. 09

Německá muzika - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika - Stránka 2 Icon_minitime28/8/2009, 00:17

Aylis napsal:
Zdarec lidi, o něco vás potřebuju poprosit Německá muzika - Stránka 2 34. Někdo kdo posloucháte Stahlgewitter... Napsal byste mi někdo tu předmluvu, nebo co to je, u písničky "Schwarz, rot, gelb und grün"... Já jsem to našla na netu až přímo od toho zpívanýho, od "Ihre Programme und Versprechungen sind längst schon einerlei" atd... Kdybyste mi někdo prosim napsal to před tim, tak mi moc pomůžete.Německá muzika - Stránka 2 22
zas tak dobre nemecky neumim...ale ke koncu je alles gegen links....coz bych rek ze je to proti levici:*1*: Německá muzika - Stránka 2 1 Německá muzika - Stránka 2 1 Německá muzika - Stránka 2 1 Německá muzika - Stránka 2 1 Německá muzika - Stránka 2 1
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Německá muzika - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Německá muzika   Německá muzika - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Německá muzika
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
-
Přejdi na: